SPECIAL

2870,00
грн.
Вихідний матеріал: Гетерологічний перикард
Тканинний колаген: Збережено
Фізична форма: Прозора висушена мембрана
Склад: 100% перикард
Товщина: 0,2 мм
Час резорбції: Приблизно через 40 днів
Розмір: 20х20 мм, 30х30 мм

Ціна за упаковку:
Квадратна 20х20 (0,2) мм - 2 870 грн.
Квадратна 30х30 (0,2) мм - 3 485 грн.

ХАРАКТЕРИСТИКА
Отримані з перикарду гетерологічного походження за допомогою ексклюзивного процесу Tecnoss, висушені мембрани Special повністю резорбуються. Після гідратації вони стають напівпрозорими та гнучкими; вони спрямовують ріст епітелію та перешкоджають його інвагінації: отже, їхня дія сприяє оптимальній регенерації основної кісткової тканини.

ЗАСТОСУВАННЯ
Мембрану можна формувати стерильними ножицями до досягнення бажаного розміру; після чого портібно провести її повторну гідратацію теплим фізіологічним розчином. Після того, як вона набуде потрібної пластичності, її необхідно адаптувати до реципієнтного ложа. Рекомендується препарувати кишеню распатором, щоб після ушивання клаптя мембрану можна було стабілізувати у реципієнтному ложі. Якщо це неможливо, мембрану можна стабілізувати конвертними швами, які з'єднають її з ясневими клаптями.

КЛІНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ
У пародонтології мембрану Special можна використовувати для відокремлення кісткової тканини від м'яких тканин при лікуванні рецесій ясен. Special можна використовувати для захисту Шнайдерової мембрани перед введенням аугментату, для закриття перфорацій Шнайдерової мембрани. Цією мембраною також можна захищати аугментат, розміщений в постекстракційних лунках при закритій процедурі загоєння.

Клінічне застосування
  1. ПЕРІОДОНТАЛЬНА РЕГЕНЕРАЦІЯ
  2. внутрішньокісткові дефекти
  3. ВІДКРИТИЙ СИНУС-ЛІФТИНГ
  4. Захист мембрани Шнайдера

Матеріал: Кінська (HE)

Тип: Мембрани та бар'єри

Дивіться також
Click to order