Україна, м.Київ, вул. Мечникова 16, оф. 306
+38 (067) 504-54-69
Ексклюзивний дилер
OsteoBiol в Україні
Про нас
Компанія GLOBAL DENTAL - офіційний представник OseoBiol.
Історія OsteoBiol® by Tecnoss®
Джузеппе Оліва, доктор медичних наук, засновник Tecnoss®, створив у 1995 році запатентований процес кондиціонування біологічних тканин, що дозволяє отримувати біосумісні колагеновані трансплантати, імплантовані в різні види.

Практикуючи стоматологію з 1977 року, він зосередився на імплантології та регенеративній хірургії.

«Створення гетерологічного замінника кістки якомога ближче до аутологічної кістки» - завжди було основною метою д-ра Оліва.
Кожен біоматеріал OsteoBiol® має переваги від відданості Tecnoss інженерії та інноваціям. Tecnoss використовує власну запатентовану технологію, спрямовану на кондиціонування та деантигенізацію тканин, щоб досягти біосумісності із збереженням природної колагенової матриці всередині біоматеріалу.

Біоматеріали OsteoBiol® виробляються на новій фабриці в Джавено, Турін, Італія. Надзвичайно пишаючись своєю спадщиною, Tecnoss® поєднує найкраще з італійської майстерності з передовими біотехнологіями, щоб надати клієнтам неперевершений клінічний досвід, а пацієнтам — безпечну та передбачувану регенеративну терапію.

Зрештою, лікарі всього світу оцінили відмінні біологічні характеристики OsteoBiol®, одного з найкращих світових брендів біоматеріалів для стоматології.

Скачати каталог
Скачати прайс
Замовити Osteobiol в вашому регiонi
Якщо Ви бажаєте відкрити власне представництво, або хочете більше дізнатися про умови співпраці - залишайте свою заявку і ми зв'яжемося з Вами!
Тернопiль
Львiв
Бажаєте стати ділером?